Specialisten


Hans Ploeg (CALC)

Hans Ploeg (CALC)

Directeur / Bestuurder
E h.ploeg@klaarr.nl
T 06-25 730 954
drs. Yvonne Maessen

drs. Yvonne Maessen

Adjunct-directeur / GZ-psycholoog
E y.maessen@klaarr.nl
T 06-22 519 734
drs. Inez Molenaar

drs. Inez Molenaar

Onderwijsadviseur
E i.molenaar@klaarr.nl
T 06-25 730 944
Ineke Klapwijk

Ineke Klapwijk

Onderwijsadviseur / consulent zieke leerling
E i.klapwijk@klaarr.nl
T 06-25 730 945
Irma Jacet

Irma Jacet

Onderwijsadviseur / Beleidsmedewerker
E i.jacet@klaarr.nl
T 06-25730949
Coen van den Broek

Coen van den Broek

Onderwijsadviseur
E c.vandenbroek@klaarr.nl
T 06-25 730 936
Sharon Prins

Sharon Prins

Onderwijsadviseur
E s.prins@klaarr.nl
T 06-25 730 946

Ellen Nijhof - Scalé

Onderwijsadviseur
E e.nijhof@klaarr.nl
T 06-25 730 953
drs. Anja Schouten-Borgemeester

drs. Anja Schouten-Borgemeester

Psycholoog NIP
E info@klaarr.nl
T 0299-783400
drs. Anke van Erp

drs. Anke van Erp

Kinder- en jeugdpsycholoog NIP
E info@klaarr.nl
T 0299-783400

drs. Arina Godvliet

Orthopedagoog / consulent zieke leerling
E info@klaarr.nl
T 0299-783400
Msc. Fleur Noom

Msc. Fleur Noom

Orthopedagoog
E info@klaarr.nl
T 0299-783400
drs. Geesje Bosmans

drs. Geesje Bosmans

Orthopedagoog / Onderwijsadviseur
E info@klaarr.nl
T 0299-783400
drs. Gesien Amesz

drs. Gesien Amesz

GZ-psycholoog
E info@klaarr.nl
T 0299-783400
drs. Godelieve van Wijck

drs. Godelieve van Wijck

GZ-psycholoog
E info@klaarr.nl
T 0299-783400
drs. Heleen Zaal

drs. Heleen Zaal

GZ-psycholoog
E info@klaarr.nl
T 0299-783400
drs. Henrieke Nijsse

drs. Henrieke Nijsse

Orthopedagoog
E info@klaarr.nl
T 0299 -783400
drs. Leanne Riteco-Alberink

drs. Leanne Riteco-Alberink

Orthopedagoog / Onderwijsadviseur
E l.alberink@klaarr.nl
T 06-25 730 952
drs. Martijn van Baarsen

drs. Martijn van Baarsen

Orthopedagoog / Onderwijsadviseur
E info@klaarr.nl
T 0299-783 400
drs. Saskia Veerman-Peen

drs. Saskia Veerman-Peen

Onderwijsadviseur / Consulent zieke leerling
E s.peen@klaarr.nl
T 06-25 730 956
Annemarie Richter

Annemarie Richter

Psychologisch-assistent
E info@klaarr.nl
T 0299-783400

Marianne Effting

Specialist bewegingsonderwijs / Uitvoerder verkeersprojecten
E m.effting@klaarr.nl
T 06-25730932
Brigitte van Walen

Brigitte van Walen

Uitvoerder verkeersprojecten
E b.vanwalen@klaarr.nl
T 06-25 730 940
Astrid Faanhof- van Calcar

Astrid Faanhof- van Calcar

Personeelsfunctionaris
E A.Faanhof-vanCalcar@klaarr.nl
T 0299-783400
Michel van 't Hof

Michel van 't Hof

Controller
E m.vt.hoff@klaarr.nl
T 0299-783400
Jannette Guijt

Jannette Guijt

Administratie
E j.guijt@klaarr.nl
T 0299-783400
Jolanda Floor

Jolanda Floor

Administratie
E j.floor@klaarr.nl
T 0299-783400